Kalendář kurzů

paragliding

kiteboarding advance red bull

hudy sport

Škola létání a paragliding kurzy

je projektem podporující paragliding jako sport a to ve všech jeho disciplínách. Zkušenosti shromažďujeme takřka 20 let a neustále se snažíme naše poznání prohlubovat.

Odměnou za toto vytrvalé úsilí jsou úspěchy na mezinárodní úrovni v klasickém i akrobatickém paraglidingu. Řadíme mezi ně zejména přípravu české reprezentace v kurzech nestandardních letových situací (SIV) a kompletní přípravu celého reprezentačního týmu Itálie pro sezonou 2006.

Česká škola létání

Naše středisko pilotního výcviku paraglidingu bylo založeno v roce 1997. Pod odborným vedením prošla lekcemi létání řada talentovaných pilotů, kteří jsou aktuálně součástí české paraglidingové špičky, jmenovitě například David Ohlídal, Karel Vrbenský, Radek Večeřa. Aktivně se věnujeme pravidelnému výcviku nových žáků v základních kurzech létání. Rovněž se již řadu let věnujeme trenérské činnosti s talentovanou mládeží.

Pokročilejším a talentovaným pilotům nabízíme možnost sebezdokonalení v akrobatickém létání, které je součástí vyučovacích metod od roku 2002.

Smyslem našich kurzů je předávat zájemcům všechny nezbytné informace pro bezpečné řízení paraglidingového kluzáku počínaje abecedou paraglidingu a ukázat to nejpřitažlivější z našeho krásného sportu. Sledujte naše

novinky

kalendář kurzů